KONST / Litografier / Färglitografi 10112615
nr 1011 2615
Färglitografi
Signerad, 1975, 3/75, motivet: 30x30
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:29:42
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
6